Putujme proti proudu času k pradávným zdrojům lidského vědění,
pátrejme společně po duchovním odkazu našich předků!
Co nám mohou sdělit mýty, náboženské texty,
předpovědi a proroctví o naší budoucnosti?

Rubriky
Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Poslední komentáře
 • Život:
  "Přeji hezký den, narazil jsem na Vaše pro mě velice zajímavé strán ... " (Zvon svobody nebo poroby?)
 • Re: :
  "Hebrejština se píše zprava doleva. Přepis (transliterace) zleva do ... " (Bůh Bible II - Jména biblického Boha)
 • bez titulku:
  "Ať už byl autor kdokoliv, měl by se naučit soudobou transkripci he ... " (Bůh Bible II - Jména biblického Boha)
 • pěkné:
  "No, přemýšlím nad tím už rok. Zde v tomto článku jsem hodně čerpal ... " (Na počátku ... Brešit bara Elohim)
 • Re: Klamstvo.:
  "Díky za upozornění! V článku jsem použil omylem nesprávné fotogra ... " (Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus)
 • Klamstvo.:
  ""O záhadných světelných loučích je již veřejnost dostatečně i ... " (Proroctví pro rok 2023 - Nostradamus)
 • Aktuality

  Černé historky ze života - 2014/07  Mýty a skutečnost

  Černé historky ze života - 2014/07

   

  30.7.2014 Porcování ukrajinského medvěda

  Ukrajinský prezident a oligarcha Petro Porošenko již projednává s viceprezidentem USA Josephem Bidenem obnovu infrastruktury Donbasu, kterou zdevastovaly útoky ukrajinské armády.

  Hunter Biden, syn amerického vicepresidenta Joe Bidena, byl již dříve posazen do křesla správní rady největšího ukrajinského producenta plynu. Firma se stala držitelem licencí pokrývajících dněperskou pánev Doněck, Karpatskou pánev a Azovsko-Kubáňskou pánev. V dozorčí radě je několik Američanů ale žádný Ukrajinec. Jejím členem je také Devon Archer, který je blízkým přítelem zetě ministra zahraničí USA Johna Kerryho. 
  Americký zemědělský gigant Cargil skupuje ukrajinskou ornou půdu. Ozvalo se i Montsanto se svými GMO produkty, aby vyjádřilo „oddanost Ukrajině“ a „důležitost vytvoření příznivého prostředí, které podněcuje inovace a přiživuje neustálý rozvoj zemědělství.“

  Již dříve ukrajinská vláda uzavřela s americkými firmami dohodu o těžbě břidličného plynu na územích, o která dnes intenzivně bojuje ukrajinská armáda s obránci Luhanské a Doněcké republiky.[1] [2]

  [1] Syn Joe Bidena jmenován do správní rady největšího ukrajinského producenta plynu. AC24.cz [online]. 14.5.2014 [cit. 2014-07-30]. Dostupné z: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4043-syn-joe-bidena-jmenovan-do-spravni-rady-nejvetsiho-ukrajinskeho-producenta-plynu 
  [2] Syn Obamova zástupce začal na Ukrajině byznys s plynem. Týden.cz [online]. 14.5.2014 [cit. 2014-07-30]. Dostupné z: http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/syn-obamova-zastupce-zacal-na-ukrajine-byznys-s-plynem_306966.html 
  29.7.2014 Občanská válka na Ukrajině

  Na Ukrajině vrcholí občanská válka. Vojska pučistické vlády z Kyjeva spolu se soukromými žoldáky ukrajinských oligarchů útočí už i těžkou vojenskou technikou na Luhanskou a Doněckou republiku, které se snažily vyhlásit samostatnost.

  Několik set mužů, žen i dětí bylo zabito. Stovky tisíc ruskojazyčných Ukrajinců se snaží zachránit útěkem přes hranici.
  233 000 ukrajinských občanů už získalo v Rusku status běženců.

  Neofašistická vláda v Kyjevě odmítá vyhlášení válečného stavu. Může tak všechny své oponenty prohlašovat za teroristy a zabíjet děly, tanky i vojenským letectvem. Navíc by se mohlo vyhlášením války zastavit financování MMF.

  Ukrajinskou krizi vyvolaly USA ve spolupráci s nevolenými "představiteli" EU. K eskalaci napětí na Ukrajině přispěla také řada českých politiků v čele s Karlem Schwarzenbergem.   
  Karel Schwarzenberg[1]  jako maskot Majdanu.
  [1] Kníže na barikádách: Revoluce v náruči ukrajinské ramlice. Blesk.cz [online]. 16.12.2013 [cit. 2014-08-01]. Dostupné z: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/224261/knize-na-barikadach-revoluce-v-naruci-ukrajinske-ramlice.html 
  25.7.2014 Vláda oligarchů - liberálnější stupeň "liberální demokracie"

  Moc elit byla zatím prosazována jen skrytě - korupcí politiků, stran či celých politických systémů. Korupční politický systém se však ukázal jako málo efektivní a někdy nespolehlivý. Nyní jsme svědky nového liberálnějšího stupně "liberální demokracie". Oligarchové se ujímají přímo politických funkcí. Naše země jde příkladem. Andrej Babiš alias "Neagent neBureš" kromě své funkce ministra financí a neoficiálního premiéra vlastní miliardové firmy a mnohá informační média v zemi. Babiš ukazuje, že korupce politiků je již přežitkem. Proč by  byznys měl korumpovat politiky, když se může posadit na jejich místo?

  Ukrajinci na Majdanu demonstrovali proti vládě korumpované ukrajinskými oligarchy. Pak tam přijel černý kníže a moci se ujali neofašisté. Nyní je ukrajinským prezidentem oligarcha a jednotlivé gubernie řídí  regionální oligarchové se svými soukromými žoldáky. Západní liberální demokraté jsou spokojeni.

  Putin v Rusku vede úspěšný boj s oligarchy a výrazně omezil jejich moc. Stal se tedy nepřítelem všech západních pokrokářů. Naštěstí jsou zde západní soudy a rozhodčí komise, které pomohou ruským oligarchům zpět k jejich lopotně získanému majetku.

  23.7.2014 Již ne biblické 1:1 ale židovské 1:100 ?

  V Hebrejské Bibli omezil Hospodin Izraelitům zákon odplaty na poměr 1:1: Toto jsou právní ustanovení... Kdo někoho uhodí a ten zemře, musí zemřít...Oko za oko, zub za zub, ruku za ruku, nohu za nohu... (Exodus 21)

  Někteří však ve své službě temnu tento poměr podstatně zvýšili.

  Izrael: Nynější krize v palestinské Gaze začala únosem a smrtí tří izraelských mladíků. V odpovědi byl Izraelci zaživa upálen palestinský chlapec. Hamás vypálil rakety na Izrael. Izraelská armáda zaútočila na Palestince. Během několika dní zabili téměř 600 lidí, třetina z toho jsou děti. Zabity byly i těhotné ženy. 3000 lidí bylo zraněno. Izraelské rakety ničí civilní budovy i nemocnice v Gaze, stíhačky likvidují osazenstvo uprchlického tábora.  Americký politik Kerry označuje izraelský útok jako "vhodné a legitimní úsilí". Poslankyně izraelského parlamentu prohlásila, že by se měly zabíjet i matky mučedníků, kteří bojují proti Izraeli.

  Ukrajina: Ukrajinský prezident židovského původu Petro Porošenko slíbil, že se pomstí domobraně, chránící Luhanskou oblast před ukrajinskými vojsky: "Za každý život našich vojáků ozbrojenci zaplatí desítkami a stovkami svých.".

  23.7.2014 Sestřelení Boeningu letu MH17 nad Ukrajinou - další omyl nebo úmysl?

  Americká a ukrajinská propaganda již od prvních minut po tragédii informovala o tom, že viníkem je Rusko a separatisté.

  Přitom Kyjev stále nevysvětlil zásadní okolnosti:

  1. Proč armáda rozmístila na východě Ukrajiny protiletadlové baterie BUK, když východo-ukrajinští separatisté nemají žádná letadla?

  2. Proč ukrajinští letoví dispečeři před útokem raketou připustili odklon letu malajsijského letadla na sever, přímo nad zónu bojů?

  3. Proč ukrajinská armáda přemístila krátce před tragédií baterii BUK k obci Zaroščenske (30 km od pádu letadla)? Proč byla raketová baterie po tragédii okamžitě přesunuta pryč?

  4. Proč Kyjev nezakázal civilní lety nad územím bojů? Proč ukrajinská kontrarozvědka začala pracovat se záznamy hovorů ukrajinských letových dispečerů bez přítomnosti zahraniční odborníků? Proč dle sdělení leteckého dispečera letadlo MH17 sledoval ukrajinský vojenský letoun?

  Připomeňme, že k poslední podobné události v oblasti došlo v r. 2001, kdy ukrajinská armáda sestřelila ruské civilní letadlo TU-154 nad Černým mořem. Zahynulo 78 lidí. Ukrajina odmítala jakoukoliv odpovědnost a teprve pod tíhou důkazů připustila omyl svých ozbrojených sil. [1] [2]

  [1] Co ty vaše baterie? Moskva dala Kyjevu otázky k sestřelení MH17. [online]. 21.7.2014 [cit. 2014-07-23]. Dostupné z: http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/rusko-a-okoli/co-ty-vase-baterie-moskva-dala-kyjevu-otazky-k-sestreleni-mh17_313407.html 
  [2] Zdeněk Koudelka: Sestřelování civilních letadel. Parlamentní listy.cz [online]. 23.7.2014 [cit. 2014-07-23]. Dostupné z: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Zdenek-Koudelka-Sestrelovani-civilnich-letadel-327971 
  22.7.2014

  Tragédie letu MH17 a politika lhaní

  Američtí politici lhali ve věcech Iráku. Tvrdili, že mají důkazy o zbraních hromadného ničení v arzenálu irácké armády. Pak USA napadla Irák a zcela zemi zničila. Žádné zbraně se nenašly, byla to lež.

  Američtí politici lhali ve věcech Sýrie. Tvrdili, že mají důkazy o tom, že syrská vláda použila proti vzbouřencům chemické zbraně. USA začala podporovat protisyrské radikály, muslimské extremisty proti syrské vládě. Pak se ukázalo, že chemické zbraně použili právě islamističtí vzbouřenci za podpory Turecka.

  Korea, Vietnam, Grenada, Panama, Afghanistán, Srbsko, Lybie... další příklady amerických návnad.

  Na kyjevském Majdanu bylo ostřelovači zabito 102 lidí. Kyjevská junta s americkými poradci okamžitě označili za viníka Rusko. Později se ukázalo, že se střílelo z budov pod kontrolou vzbouřenců, ovládaných Andrijem Parubijem, dnes šéfem Rady národní bezpečnosti a obrany státu.[1]

   Američtí a kyjevští politici dnes tvrdí, že mají důkazy o tom, že letadlo nad Ukrajinou sestřelili Rusové či ukrajinští separatisté ruskými zbraněmi. Věříte jim?

  Podle posledních informací bylo sestřelení letadla řízeno ukrajinským ministerstvem vnitra. Bezpečnostní záležitosti na ministrestvu spadají pod Andrije Parubije...[2]

  [1] Russia Today: Majdan zametá stopy. Střípky ze Světa.cz [online]. 19.4.2014 [cit. 2014-07-23]. Dostupné z: http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/756/russia-today-majdan-zameta-stopy 
  [2] Pepe Escobar: Byla to Putinova raketa!. První zprávy.cz [online]. 23.7.2014 [cit. 2014-07-23]. Dostupné z: http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/pepe-escobar-byla-to-putinova-raketa/
  20.7.2014
  Zelený Babiš a zelený Raul

  Poznáte, kdo z nich je mimozemšťan?

    
  [1]
  [1] Šoumen Andrej Babiš to rozjel mezi celebritami. Máme foto. Parlamentní listy.cz [online]. 22. 7. 2014 [cit. 2014-07-23]. Dostupné z: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Soumen-Andrej-Babis-to-rozjel-mezi-celebritami-Mame-foto-327855 
  15.7.2014 Moc USA se začíná hroutit

  Nadvláda USA nad světem je založena na dolaru jako světové rezervní měně. Dolar je nutný pro nákup energií a každý jej tedy zatím potřebuje. „Petrodolar“ je pilířem americké ekonomické moci, protože vytváří významnou vnější poptávku po americké měně, což USA umožňuje kumulovat obrovské dluhy bez toho, aby je splácely. Washingtonu tak může financovat války po celém světě, provozovat vojenské základny ve stovkách zemí a organizovat státní převraty.
  Situace se však začíná měnit. Sílí hlasy o zrušení dolaru jako jediné světové měny. To by znamenalo kolaps USA, nejzadluženější země světa. Lídry zemí, které chtějí prosadit i jiné měny, je Rusko a Čína. Nebezpečná pro Washington začíná být také EU se svým Eurem. Zde lze nalézt kořeny krize na Ukrajině. Washington má snahu zničit dobré vztahy mezi Evropou a Ruskem, oslabit evropské státy a Rusko sankcemi či dokonce vehnat tyto země do války. To vše by oslabilo konkurenci a zachránilo USA před zhroucením. Osud Ameriky je však již určen.

  10.7.2014 Boj proti terorismu - bezva finta

  Demokratičtí Američané vynalezli bezva fintu - boj proti terorismu. Washington vytváří a podporuje teroristické organizace po celém světě a zároveň proti nim bojuje. Pod heslem "rozděl a panuj" tak lze nejlépe oslabovat ostatní země, zvyšovat zisky z prodeje zbraní, posilovat dolar a zotročovat lidi zákazy a neustálým sledováním.
  Pučisté na Ukrajině jsou učenliví žáci. Své odpůrce prohlásili za teroristy a s podporou Washingtonu začali boj proti svým občanům "teroristům". Pokud by vyhlásili válku, museli by dodržovat zásady vedení války. Nyní však mohou, poučeni americkými poradci, útočit na kohokoliv a zabíjet ozbrojené i neozbrojené, muže, ženy i děti. Západní svět tleská divadlu, kdy za kulisami boje s terorismem probíhá krutá občanská válka.


  Černé historky ze života - 2014/06


  Vytvořeno: 07/2014 


  Související články:
  Krvavý Měsíc, zatmění Luny (25.09.2015)
  Černé historky ze života - 2015/07 (01.07.2015)
  Černé historky ze života - 2015/02 (11.02.2015)
  Černé historky ze života - 2015/01 (10.01.2015)
  Černé historky ze života - 2014/11 (06.11.2014)
  Černé historky ze života - 2014/10 (06.11.2014)
  Černé historky ze života - 2014/09 (10.09.2014)
  Černé historky ze života - 2014/08 (01.08.2014)
  Černé historky ze života - 2014/06 (04.06.2014)
  Černé historky ze života - 2014/05 (01.05.2014)
  Černé historky ze života - 2014/04 (09.04.2014)
  Černé historky ze života - 2014/03 (20.03.2014)
  Černé historky ze života - 2014/02 (26.02.2014)
  Černé historky ze života - 2014 (23.01.2014)
  Krátce ze života (01.11.2013)
  Apokalypsa a 666 (12.05.2005)
  Posvátná krev a DNA (29.10.2023)
  Sečti číslice té šelmy (12.08.2021)
  Proroctví z Fátimy - další dopis Lucie Santos (23.02.2020)
  Kola času - precesní zodiakální astrochronologie (II.) (14.02.2020)
  Kola času - precesní zodiakální astrochronologie (I.) (09.02.2020)
  Chaos, řád a boží dílo (24.08.2019)
  Hlubiny chaosu (09.08.2019)
  Maat - chaos a řád (14.07.2019)
  Kola času v židovství a křesťanství (05.03.2019)
  Kola času (28.02.2019)
  Mnohé svedou, mnozí odpadnou (09.02.2019)
  Budou vás pronásledovat (26.01.2019)
  Chrám - nezůstane kámen na kameni (19.01.2019)
  Panta Tauta - Toto všechno (13.01.2019)
  Události a znamení konce (30.12.2018)
  Prolitá krev na vahách osudu (10.09.2018)
  Bílí a černí lidé (II.) - Konec času (31.08.2018)
  První rady a varování - Nezabíjet, neprolévat krev (26.08.2018)
  Zatmění Luny 27. 7. 2018 (29.07.2018)
  Praha v proroctvích (21.01.2018)
  Evropa a afroislámská migrace v proroctvích (14.01.2018)
  Bílí a černí lidé (01.01.2018)
  Piktogram v Sutton Hall - Slunce, Proxima Centauri a arktická zima (23.09.2017)
  První rady a varování - Pohřbívání (01.03.2017)
  2016 a 2017 - co bylo a co bude. (07.01.2017)
  Bushové - klan antikristů (06.11.2016)
  Ženeva, Nostradamus a CERN 666 (07.08.2016)
  Hospodářská apokalypsa - finanční krize (25.03.2016)
  Hospodářská apokalypsa (28.02.2016)
  2016 - proroctví a předpovědi. Co nás čeká v létech příštích? (05.02.2016)
  Armageddon - poslední bitva (30.12.2015)
  Poslední dny roku 2015 nebo celého našeho věku? (19.12.2015)
  Zjevení Janovo, Apokalypsa a Armageddon (22.11.2015)
  Denverské prorocké malby - migranti a válka v Evropě. (14.11.2015)
  Mezinárodní letiště v Denveru  - chrám NWO? (07.10.2015)
  Černé slunce (07.08.2015)
  Filištíni, Filištínští, Pelištejci - padělatelé historie (15.03.2015)
  2015 - proroctví a předpovědi. Co nás čeká v létech příštích? (04.01.2015)
  Václav Havel - český Faust (17.11.2014)
  Vynálezy zkázy (07.02.2014)
  Faust a antikrist - jejich vývoj a proměny v čase (28.01.2014)
  Faust a antikrist (03.12.2013)
  Tři knížata (09.10.2013)
  Proroctví z Fatimy - Poslední proroctví (22.05.2013)
  Proroctví z Fatimy - Diplomatická verze proroctví (18.04.2013)
  Proroctví z Fatimy - Druhá část třetího tajemství (Čtvrté tajemství) (12.04.2013)
  Proroctví z Fatimy - Tři tajemství (01.04.2013)
  Proroctví z Fatimy - chronologie od r. 1963 (29.03.2013)
  Proroctví z Fatimy - chronologie (29.03.2013)
  Legenda o Antikristu (19.03.2013)
  Antikrist, člověk hříchu (03.03.2013)
  | Autor: Pavel Mat. | Vydáno: 23. 07. 2014 | Aktualizováno: 31. 07. 2014 | 17369 přečtení | Počet komentářů: 67 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  Vytvořeno prostřednictvím phpRS. Copyright Pavel Matušinský     Email: pavel_m@email.cz

  Redakce neodpovídá za obsah článků ani komentářů, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce. Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků.