Putujme proti proudu času k pradávným zdrojům lidského vědění,
pátrejme společně po duchovním odkazu našich předků!
Co nám mohou sdělit mýty, náboženské texty,
předpovědi a proroctví o naší budoucnosti?

Komentáře

ke článku: Zjevení Janovo, Apokalypsa a Armageddon
ze dne 22.11.2015, autor článku: Pavel Mat.

Komentář ze dne: 30.12.2020 18:12:35     Reagovat
Autor: neregistrovaný - M.R.P. (rejza.podkova@seznam.cz)
Titulek: Neseriózní obsah
Článek obsahuje řadu závádějících a velmi subjektivních tvrzení, z nichž asi nejvíce do očí bijící je trvzení, že "Evropská unie prosazuje ničení křesťanských a demokratických základů, oslabování tradiční rodiny a národnostního cítění, genderismus, oslavy sexuálních deviací." Takovéto hodnocení svědčí pouze o neznalosti historie, protože evropská demokracie nikdy nebyla na vyšší úrovni, než je v současnosti, a také životní úroveň zde nikdy nebyla vyšší. Křesťanství jako takové také nemá nic společného s národním cítěním, ale naopak je internacionální. Zrovna tak nelze říct, že by v EU probíhaly nějaké oslavy sexuálních deviací - pokud vím, tak pedofilie je v celé EU trestná a záležitosti typu sadismu apod., které existovaly vždy, také rozhodně nejsou nijak podporovány, ale existují stále v jakémsi "podzemí", jako se praktikovaly i např. v 18. či 19. století. A psát o tradiční rodině v souvislosti se Zjevením Janovým, kde je řečeno, že bude před smrtí zachráněno 144 000 mužů, kteří se nedotkli nikdy ženy a zůstali panici - no tomu tedy opravdu říkám opora pro tradiční rodinu... Autor článek se tady poněkud rozvášnil, ale vztahuje k sobě věci, které spolu absolutně nesouvisí.

Komentář ze dne: 30.12.2020 20:03:53     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Pavel M (@)
Titulek: Re: Neseriózní obsah
Asi s každým z vašich tvrzení by bylo možné dlouze polemizovat. Ale tyto stránky mají primárně jiný obsah a pokud skutečně považujete EU za vrchol evropské demokracie, bylo by to ztrátou času pro všechny. 60% našich zákonů je přebíráno ze směrnic EU. Do Evropského parlamentu volíme 21 poslanců ze 723. Navíc, většinu směrnic neschvaluje ani Evropský parlament, ale komisaři bez mandátu občanů ČR. O České republice má rozhodovat český lid a nikdo jiný.
Příklad EU a oslavy deviací: Pride parade, oslavy sexuálních deviací sponzorované a prosazované právě orgány EU.
K těm 144 000 - dle Zjevení to mají být ti, kdož prošli utrpením a jako PRVNÍ z lidstva budou vykoupeni, nikoliv však jako jediní.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS. Copyright Pavel Matušinský     Email: pavel_m@email.cz

Redakce neodpovídá za obsah článků ani komentářů, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce. Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků.